ŞAHİNBEY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAHİNBEY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Hizmet Kalite Standartları Kalite Görev Dağılımı

Güncelleme Tarihi: 06/07/2017

BÖLÜMLER VE SORUMLULARI

1-Enfeksiyon kontrolü ve önlenmesi kalite bölüm sorumlusu: Dt.Oral ÇINAR ve  Meryem UZUNASLAN

2-Tesis yönetimi kalite bölüm sorumlusu: İsa KURT

3-Bilgi yönetimi kalite bölüm sorumlusu: Mustafa Kemal İNCİ

4-Stok yönetimi kalite bölüm sorumlusu: Metin GÜNDOĞAN

5-Atık yönetimi kalite bölüm sorumlusu: Hava YILDIRIM

6-Poliklinik hizmetleri kalite bölüm sorumlusu: Dt.Mehmet ŞİMŞEK ve Hava YILDIRIM

7-Protez lab. hizmetleri kalite bölüm sorumlusu: Dt.Mehmet Ökkeş TOMBALAK ve Okan YILMAZ

8-Görüntüleme hizmetleri kalite bölüm sorumlusu: Dt.Özgün ALP ÜNLÜ ve Burhan KANKAYA

9-Sterilizasyon hizmetleri kalite bölüm sorumlusu:  Dt.Oral ÇINAR ve Gönül ERBAHÇECİ

10-Mutfak hizmetleri kalite bölüm sorumlusu: İsa KURT

11- Kalite Yönetim Direktörü : Gülhanım ÖNDER TÜREDİ

13- Evde Sağlık Hizmetleri Birim Sorumlusu: Dt.Nuray KILBOZ

14- Materyavijilans Sorumlusu : Metin GÜNDOĞAN

15- Kurum Arşiv Sorumlusu : İbrahim ÖZASLAN

16- Farmokovijilans Sorumlusu : Dt.Meltem ÖZTÜRKMEN

17- Teknik Birim Sorumlusu : Cemil HÜRATA

18- Faturalama Birim Sorumlusu : Keziban ATÇI

19- Sabim Bimer Birim Sorumlusu :  Dt.Nuray KILBOZ

20- Çalışan Güvenliği Birim Sorumlusu: İsa KURT

21- Afet ve Acil Durum Sorumlusu : İsa KURT

22- Eğitim Birim Sorumlusu:  Mehmet SERT

23- Hasta Hakları Birim Sorumlusu :  Ayşe YILMAZ YETİM

24- Güvenlik Birim Amiri: İsa KURT

25- Mutemetlik Birim Sorumlusu: Duran YEŞİL

26- Ayniyat Dayanıklı Tüketim Birim Sorumlusu: Muhterem GÜNGÖR

27- Medikal Depo Birim Sorumlusu: Ömür ÖZÇELİK

28- Personel Özlük Birim Sorumlusu: Sevim ÖZGÜR

29- Evrak Kayıt ve MHRS Birim Sorumlusu: Orhan ŞİPAL

30- Satın Alma Birim Sorumlusu :  Filiz BÜYÜKGEBİZ

31- İstatistik Birimi : Ülkü SEVER

 

1-HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1- Dt.Nuray KILBOZ  : KOMİTE BAŞKANI

2- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

3- Dt.Hikmet TEKBAŞ : DİŞ HEKİMİ

4- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

5- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

6- Ömür ÖZÇELİK : SAĞLIK TEKNİKERİ

7- Okan YILMAZ : PROTEZ LAB. SORUMLUSU

8- Burhan KANKAYA: RÖNTGEN SORUMLUSU

9- Mustafa Kemal İNCİ : BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU

10- İsa KURT : BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

11- Mustafa Kemal İNCİ: BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

 

2-ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1- Dt.Nuray KILBOZ : KOMİTE BAŞKANI

2- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

3- Ömür ÖZÇELİK: SAĞLIK TEKNİKERİ

4- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

5- Gülhamın ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

6- Dt.Meltem ÖZTÜRKMEN: DİŞ HEKİMİ

7- Okan YILMAZ: PROTEZ LAB. SORUMLUSU

8- Burhan KANKAYA: RÖNTGEN SORUMLUSU

9- İsa KURT   : BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

10- Burhan KANKAYA: BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

 

3-EĞİTİM KOMİTESİ

1- Dt.Nuray KILBOZ : KOMİTE BAŞKANI

2- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

3- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

4- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

5- Dt.Mehmet ŞİMŞEK : DİŞ HEKİMİ 

6- Okan YILMAZ : PROTEZ LAB SORUMLUSU

7- Mehmet SERT: EĞİTİM BİR.SOR. (BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU)

8- Okan YILMAZ: BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

9- Süleyman BÜYÜKÖZ :SAĞLIK MEMURU

 

4-TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1- Dt.Nuray KILBOZ:  KOMİTE BAŞKANI

2- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

3- Süleyman BÜYÜKÖZ : SAĞLIK MEMURU

4- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

5- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

6- İsa KURT: TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

7- İsa KURT: ADSM GÜVENLİK AMİRİ

8- İsa KURT: AFET VE ACİL DURUM YÖNETİM SORUMLUSU

9- Metin GÜNDOĞAN : TIBBİ CİHAZ YÖNETİM SORUMLUSU

10- Mustafa Kemal İNCİ : BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

11- Burhan KANKAYA: BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

 

5-MAVİ KOD YÖNETİMİ VE GÖREVLERİ

1- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

2- Dt.Nuray KILBOZ : DİŞ HEKİMİ

3- Gönül ERBAHÇECİ: SORUMLU HEMŞİRE

MAVİ KOD EKİBİ VE GÖREVLERİ

1- Dt.Oral ÇINAR    : HEKİM

2- Gönül ERBAHÇECİ: HEMŞİRE

3- Ayşe YILMAZ YETİM : HEMŞİRE 

4- Dt.Hikmet TEKBAŞ   : YEDEK HEKİM

 

6-BEYAZ KOD YÖNETİMİ VE GÖREVLERİ

1- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

2- Dt.Nuray KILBOZ : DİŞ HEKİMİ

3- Hava YILDIRIM:  SORUMLU HEMŞİRE

4- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

5- İsa KURT: ADSM GÜVENLİK AMİRİ


7-BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ VE GÖREVLERİ

1- Süleyman KÖSEOĞLU : İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

2- Mustafa Kemal İNCİ: BİLGİ YÖNETİM SORUMLUSU

3- Yaşar ÇİFTÇİ : NETWORK VE DONANIM TEKNİK DESTEK SORUMLUSU

4- Mustafa ŞAHİN : BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ EKİP  SORUMLUSU

 

8-EVDE BAKIM HİZMETLERİ BİRİMİ VE GÖREVLERİ

1- Dt.Nuray KILBOZ: DİŞ HEKİMİ

2- İlhan TÜREDİ: DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ

9-ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

1- Dt.Nuray KILBOZ : KOMİTE BAŞKANI

2- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

3- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ : KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

4- Dt.Oral ÇINAR: DİŞ HEKİMİ

5- Gönül ERBAHÇECİ: STERİLİZASYON SORUMLUSU

6- Okan YILMAZ : PROTEZ LAB. SORUMLUSU

7- Meryem UZUNASLAN: ENFEKSİYON HEMŞİRESİ

 

10-DOKÜMANTASYON KOMİTESİ VE GÖREVLERİ

1- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Süleyman KÖSEOĞLU: KOMİTE BAŞKANI

2- Dt.Nuray KILBOZ : DİŞ HEKİMİ

3- Sevim ÖZGÜR: KOMİTE ÜYESİ


11-ANTİBİYOTİK KONTROL KOMİTESİ VE GÖREVLERİ

1- Dt.Nuray KILBOZ:  KOMİTE BAŞKANI

2- Dt.Meltem ÖZTÜRKMEN  : DİŞ HEKİMİ

3- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

 

12-TEMİZLİK KOMİTESİ VE GÖREVLERİ

1- Dt.Yasemein ASLAN ATAŞ : KOMİTE BAŞKANI

2- İsa KURT : VHKİ

3- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

4- Okan YILMAZ : PROTEZ LAB. SORUMLUSU

 

13-YEMEK HİZMETLERİ YÜRÜTME KOMİTESİ VE GÖREVLERİ

1- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

2- Filiz BÜYÜKGEBİZ : MÜDÜR YARDIMCISI

3- İsa KURT   : VHKİ


14-BİNA TUR EKİBİ VE GÖREVLERİ

1- Süleyman KÖSEOĞLU: İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

2- Dt.Nuray KILBOZ : DİŞ HEKİMİ

3- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

4- Hava YILDIRIM: SORUMLU HEMŞİRE

5- İsa KURT: TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

 

15- ANKET DEĞERLENDİRME EKİBİ VE GÖREVLERİ

1- Süleyman KÖSEOĞLU : İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ

2- Dt.Nuray KILBOZ : DİŞ HEKİMİ

3- Gülhanım ÖNDER TÜREDİ: KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

 

BÖLÜM UYUM EĞİTİM SORUMLULARI VE GÖREVLERİ

  1. AMBAR- STOK YÖNETİMİ SORUMLUSU: METİN GÜNDOĞAN

  2. STERİLİZASYON BÖLÜM SORUMLUSU: GÖNÜL ERBAHÇECİ

  3. ATIK YÖNETİMİ SORUMLUSU: HAVVA YILDIRIM

  4. PROTEZ LABORATUVARI SORUMLUSU: OKAN YILMAZ

  5. ENFEKSİYON KONTROLÜ SORUMLUSU: MERYEM UZUNASLAN

  6. HASTA HAKLARI SORUMLUSU: AYŞE YETİM YILMAZ

  7. KALİTE SORUMLUSU: GÜLHANIM ÖNDER TÜREDİ

  8. POLİKLİNİK SORUMLULARI: DT. MEHMET ŞİMŞEK – HAVVA YILDIRIM

  9. BİLGİ YÖNETİMİ SORUMLUSU: M.KEMAL İNCİ

  10. MUTFAK HİZMETLERİ SORUMLUSU: İSA KURT

  11. RÖNTGEN BİRİM SORUMLUSU: BURHAN KANKAYA